Fantastik Canavarlar 2 Dünyanın Neresinde Çekiliyor?

“Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar” gibi büyük yapımların nerelerde çekildiği iyi niyetli fakat fazla meraklı hayranlardan detayları saklayabilmek adına prodüksiyon şirketleri tarafından gizli tutuluyor. Fakat, bazen alınan bütün önlemlere rağmen bu dedektiflik konusunda ustalaşmış hayranlar çekimlerin nerede devam ettiğini bulmayı başarıyorlar. Bu becerikli hayranlardan ikisi Emma Causer ve oğlu Jacob, “Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerelerde Bulunurlar 2” nin şu anki setini keşfetmişler!

İnsanlar, film ekiplerinin Gotik mimari eseri Highgate Mezarlığına yerleşmeye başlamalarından şüpheye düşmüşler ve komşular. Warner Bros. ve Triton Film tarafından o bölgenin henüz adlandırılmamış bir film için kullanılacağı konusunda bilgilendirilmişler ve Viktorya döneminden kalma bir mezarlığa getirilen kamyonlar, ışıklar ve jeneratörlerin sebep olduğu rahatsızlık sebebiyle kendilerinden özür dilenmiş.
Gönüllü rehberler film hakkında hiçbir şey bilmiyorlarmış ve mezarlık çalışanları da bu konu hakkında konuşmamak üzere kontratlar imzalamışlar.
Causer, önceki hafta mezarlıkta bir tura katılmış ve olanları fark etmiş, fakat asıl gizemi, son derece önemli detayları fark ettiğinde çözmüş;

“İpuçları Warner Brothers ve Triton Film’di. Ayrıca Mısır Bulvarından getirilmiş siyah bir kolona ek olarak “Le Prevost de Basserode” yazılı bir tabela, Lübnan Çemberi’ndeki bir kemerin üzerine eklenmişti. Oğlum bunun Fantastik Canavarlar olması gerektiğine inanıyor. Yeni film kısmen Fransa’da çekiliyor,o yüzden bu söylediği mantıklı.”
Trinton Films, Causer’ın çıkarımlarına henüz yanıt vermedi, o yüzden inanıp inanmamak size kalmış! İtiraf etmeliyiz ki, kanıtlar gerçekten de bizim en sevdiğimiz Hufflepufflı yazar Newt Scamander’ın Highgate Mezarlığında olduğuna işaret ediyor fakat yine de “Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerelerde Bulunurlar 2” nin yayınlanacağı tarihe emin olmak mümkün değil.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s