Fantastik Canavarlar Senaryosu!

fantastic-beasts-original-screenplay-featured.jpgHarry Potter filmlerinin aksine, Fantastik Canavarlar’ın senaryosunu (neyse ki) J.K. Rowling’in yazdığını biliyoruz. Şimdi de bu senaryoyu elinize alıp okuma şansınız var! İçinizde bu kitabı çoktan edinenleriniz olduğu gibi, varlığını yeni öğrenenler de olduğuna eminim ve daha şimdiden internette bu kitabı edinmenin yollarını aradığınızı görür gibiyim.

Kitap İngiltere’de little, Brown; Amerika ve Kanada’da Scholastic tarafından basıldı ve filmin vizyona girdiği gün (18.11.2016) satışa sunuldu. J.K. Rowling’in yeni bir şeyler yazması her zaman heyecan verici ama bu senaryo ilk olması ve bizi hayal kırıklığına uğratmamış olması sebebiyle gerçekten özel. Ayrıca izlediği şeyi okumayı sevenlere bambaşka bir keyif sunuyor.

Kitap maalesef dilimize çevrilmedi ve kitapçılarda büyük ölçüde tükendi. Bu yüzden Pottermore‘dan e-book olarak alabilir ya da yurt dışı bağlantılı internet sitelerinden sipariş edebilirsiniz. Kitabın muhteşem Sevin Okyay ve Kutlukhan Kutlu tarafından dilimize çevrilip tekrar basılacağı günü umutla bekliyoruz.

Sihirli günler dilerim!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s