Harry Potter Minyatürleri : Bu Sonbaharda Satışta

Knight Models kısa süre önce bomba gibi bir açıklama yaptı: Harry Potter Minyatürleri oyunu bu sonbaharda satışa çıkacağı haberi ve bir de Voldemort görseli!

Geçtiğimiz seneden beri Knight Models’ın Harry Potter minyatürleri yapmak için Warner Brothers’la çalışmakta olduğunu biliyorduk. Hatta bu seneki Adepticon’da bir kaç fragman ve renkli minyatürler de görmüştük. Şimdi, Knight Models sonunda Harry Potter Minyatürleri oyununun bu sonbaharda piyasaya çıkacağını açıkladı.
Buna ek olarak, kesinlikle minyatür koleksiyonunuzun en önemli parçalarından biri olacak Voldemort minyatürüne dair bir de görsel yayınladılar.

A6BE1261-4282-48B9-A919-6CC6B7965F94
Tom Marvoldo Riddle, diğer adıyla Lord Voldemort, son zamanların en güçlü karanlık büyücülerinden biri, Harry Potter’ın, Sağ Kalan Çocuk’un peşinde! Onun usta karanlık lordlar tarafında, Ölüm Yiyenler’in arasında mı yer alacaksın, yoksa Büyü Dünyası’nı onun demir kelepçelerinden kurtarmak üzere ona karşı mı savaşacaksın?

Ayrıca, Harry Potter Minyatür oyununa nasıl başlayacağınıza dair bir de tanıtım yayınlandı:
Büyücü Dünyası,büyünün gizemiyle dolu,hayalin gerçek olduğu bir dünya.Burada Hogwarts’ın kuleleri ve kubbeleri arasında,Goblin’lerin yönettiği Gringotts Bankasının çatısı altında,ya da Knockturn Alley’nin gölgeleri arasında pusuda fantastik canavarlar ötedeki Muggle dünyasına göstermeden,sihirlerini yaparlar.Elbette mucizeler olur burada,fakat gerçek tehlike de buradadır.Sihir Bakanlığı ne kadar güvenliği sağlamaya çalışsa da,Lord Voldemort gerçekten geri dönmüştür ve Büyü Dünyası’nın görüp görebileceği en büyük tehdit olmayı sürdürmektedir.”

Topluluklar? Gruplar? Kimlerin ve nelerin oynanabilir olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. Knight Models’ın yaptığı başka işleri göz önünde bulundurarak
kalitenin bir sorun olmayacağından eminiz. Büyü yapmaya ve Voldemort’la savaşmaya hevesli misiniz? Sihir Dünyasını karanlık sanatlara ve Ölüm yiyenlere rağmen korumaya hazır mısınız?
Harry Potter Miniature Game ve çok daha fazla model için, Knight Models’ın internet sitesini ziyaret edin!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s