Nicholas Flamel – Eski Dost Yeni Kahraman

Nicholas Flamel’in de içlerinde bulunduğu, Fantastik Canavarlar 2 filmine ait karakterlere dair oyuncu seçimleri yayınlandı.


Yeni “Fantastik Canavarlar” filmi hakkında dolaşan dedikodular arasında Nichlas Flamel’in de bu filmlerde görünebileceğine dair tahminleri hatırlıyor musunuz? Bunun doğru olduğu ortaya çıktı!

Ekim ayında karşımıza çıkan haberlerde Fantastik Canavarlar’ın ikinci filminde sihir bakanlığını görecek olmanın ve Newt’ün doğum günü ve adresini öğrenmiş olmanın heyecanına ek olarak Pottermore, devam filminde yer alacak bazı karakterlerin de isimlerini yayınladı.

İlk Harry Potter kitabında yer alan Simyacı ve Felsefe Taşı ile Ölümsüzlük İksiri’nin yaratıcısı Nicholas Flamel, Brontis Jodorowsky’nin oyunculuğuyla karşımıza çıkacak.


Wolf Roth tarafından canlandırılacak olan Spielman, Bunty rolünde Victoria Yeats, Torquil Travers rolünde Derek Riddell, Rosier rolünde Poopy Corby-Tuech, ve Arnoll Guzman rolünde Cornell S. John ise bu filmde göreceğimiz yeni karakterlerden bazıları.

Jessica Williams ve Fiona Glascott’un da filmde yer alacaklarını bilmemize rağmen, şu an için hangi rolleri üstleneceklerine dair bir bilgimiz bulunmamakta.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s