Harry Potter’ın Edebiyattaki ve Mitolojideki Akrabaları’ndan İlk İzlenimler

Zorlu PSM’de 4 Kasım’da gerçekleştirilen söyleşide Sevin Okyay ve Kutlukhan Kutlu, katılımcıların ilgilerini çeken birçok konuya değindi.  Etkinliğe ilgi beklediğimizden az olsa da biz bize yeteriz duygusuyla, potterheadler bir salonda toplanabilmiş olmak bize büyük bir keyif verdi.

Kimi zaman bizlerden gelen merak dolu sorularla, kimi zaman kendi aralarında sohbet tadında geçen anlarla, ceplerimizde oldukça keyifli bir anıyla salondan ayrıldığımızı söyleyebiliriz.

Etkinliğin ana posterinde buna dair bir not olmamasına rağmen, sıraya girip heyecanla onları bekleyen potterheadleri kırmayarak, onların kitaplarını imzalama nezaketini gösteren Sevin Okyay ve Kutlukhan Kutlu’nun paylaştıkları ortak enerjiyi hissetmemek mümkün değildi açıkçası–bizlere böylesi güzel armağanlar ulaştıran üretim süreçlerinden nasıl sağ çıktıklarına şaşmamak lâzım! 🙂

Sonrasında fikirlerimizin havada uçuştuğu ve etkinlik salonunun kapısında bir saat bu fikirleri birbirine çarpıştırmamızı sağlayabilecek kadar güzel bir tat bırakan bu anıyı sevgiyle saklayacağız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s