Fantastik Canavarlar 2’den Yeni Haberler Var!

Newt Kanalizasyonda Ne ile Karşılaştı?

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları’nı beyazperdede görmemize bir yıldan az zaman kaldı ve geçen sene Canavarlar’ın ilk filmi gösterime girdiğinden beri hepimiz aynı soruyu soruyoruz: ikinci filmde neler olacak?

EW bize yeni filmden özel bir fotoğraf verdi ve bu fotoğrafa göre Newt kesinlikle beklenenden fazlasıyla karşılaşıyor olabilir. Güvenilir çantası yanında olduğuna göre belki de bir başka canavar firar etmiştir? Yüzündeki ifadeye bakılırsa belki de bu onun sevgili canavarlarından çok daha ciddidir? Zaman gösterecek! İkinci bir fotoğrafta, Eddie Redmayne ve Jude Law’u kamera arkasında konuşurken görüyoruz. Neyi konuşuyor olabilirler? Ayrıca, Jude Law’un biraz Mugglevari giyindiği görülüyor.

Gizli bir görevde mi acaba? EW ile yapılan bir röportajda Redmayne ekibin sakatlıktan bahsetmesi üzerine biraz “asa omzu” olduğunu itiraf etti.

Sağlam asa çalışması sonucunda oldu,fakat yine de bu konuda daha iyiye gitmiyorum.”

Redmayne’e asa omzunun en kısa zamanda iyileşmesi için geçmiş olsun dileklerimizi yolluyoruz. Filmin ismine bakarak, film bittiğinde bol aksiyonlu bir asa savaşıyla karşılaşacağımızdan emin sayılırız.

Ayrıca filmin çoğu Paris’te geçecek olsa da şu an ekibin Londra’da çekim yapmakta olduğu biliniyor. David Yates, gizemi biraz aydınlatarak öngörülen ikinci filmde ilkinden çok daha ciddi bir durum beklememizi söyledi.

”İlk film, mizah içeriyordu: Karakterler yetişkin bedeninde çocuklar gibiydiler. İkinci filmde işler daha cesur, detaylı ve nüanslı hale geliyor. Oldukça romantik ve gerilimli bir film, nadiren bir arada gördüğümüz türlerin bir kombinasyonu. Bana kalırsa insanları şaşırtacak.”


Kaynak: MuggleNet

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s