BadiParmak Podcast Yayında!

Sevgili PotterKafalar,

Bu sitenin yıllar önce açılmasının ilk ve asıl sebebi olan bir proje bugün ve nihayet hayata geçiyor. BadiParmak Podcast, bugünden itibaren Apple, Spotify ve Goggle Podcasts platformlarında yayında olacak.

BadiParmak Podcast’te her perşembe günü yayına girecek olan Pottername adlı programda Harry Potter serisinin tüm kitaplarını bölüm bölüme inceleyecek ve dinleyicilerimize seriye dair kapsamlı bir kaynak oluşturacağız. Üstelik her bir kitabın incelemesi sona erdiğinde o kitabın film ve sesli kitap incelemesi de yine bu seri kapsamında yayınlanacak. Buna ek olarak ayda iki kez dinleyicisiyle buluşacak olan Potterlar ve Kafalar adlı sohbet içeriği ile de Büyücülük Dünyası’ndaki eşsiz konu başlıklarına dair keyifli yolculuklar yapacağız.

BadiParmak Podcast içerikleri yayınlanmaya devam ederken Büyücülük Dünyası’na dair paylaşmak istediğimiz her şey Podcast yayınlarının ardından yazılı olarak internet sitemize de eklenecek ve bu eşsiz kaynak yavaş yavaş büyüyerek karşınızda olacak.

BadiParmak Podcast, J.K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter serisi ve Büyücülük Dünyası eserlerine adanmış bir podcast yayınıdır. Hiçbir zaman herhangi bir ticari kaygı gütmeyecek olan bu proje, bir hayran projesi olarak Harry Potter Serisi ve Büyücülük Dünyası’nı seven herkesle farklı platformlarda bir araya gelmek için oluşturulmuş bir eğlence içeriğidir.

Bize daima ve Baykuş Postası yollayabilir yahut Twitter adresimizden ulaşabilirsiniz.

BadiParmak Podcast artık sizlerle!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s